Edirne Ömür Bilgisayar, Laptop Servisi, Gaming Kasa, Oyuncu Bilgisayarları...
Ömür Bilgisayar & Laptop Servisi
0284 213 2727 - Bize Ulaşın
SSD Menteşe Laptop Laptop Laptop Format Adaptör
Montajı Kasa Tamiri Servisi Bakımı Yedek Parça Atma Jack Tamiri

  27 Ekim 2021 Çarşamba 

Laptop,Kasa , Menteşe Onarımı, Tamiri

Laptop arızalarında kullanıcı hatası ile karşılaşılan problemlerin başında kasa kırılması ve menteşe açılması sorunu gelmektedir. Laptoplarımızı düşürme sonucu yada bazı laptop modellerinde olduğu gibi kronik kasa problemi yaşanmaktadır. Laptop servisimizde uyguladığımız ve aynı sorunu size tekrar yaşatmayacak şekilde laptop kasası onarımlarını yapmaktayız Laptop modellerinde  bazı markalarda kasa onarımı konusunda yeterli ve gerekli malzeme kullanılmadığı takdirde aynı yerden yada onarım yapılmış yere yakın başka bir bölgeden önce çatlama daha sonra da kırılma yapmaktadır. Bu gibi durumlara maruz kalmamak için doğru laptop servisini tercih etmenizde fayda vardır. Laptop kasa onarımıçok dikkat ve temiz işçilik gerektiren bir durumdur.  Aksi halde istenmeyen bir çok sorun ile karşı karşıya kalınabilir. Onarım yapılmaya çalışılan laptop kasası bu dikkatsizlik sonucu telafi edilemeyecek şekilde problem oluşturmakta ve bir daha çatlak veya kırık olan bölgenin tamiri mümkün olmamaktadır. Bu doğrultuda yapılması gereken en önemli işlerin başında doğru arıza tespiti yapmak ve kaliteli orjinal malzeme kullanma konusunda titizlik göstermek gerekmektedir.


      Asus X555, K555  modellerinde kronik olarak, sık karşılaşılan menteşe, kasa açılma sorunu maalesef bu modellerin hepsinde meydana gelmektedir. Arka kasa değişse bile aynı sorun yine çıkmaktadır. Biz bu kronik sorun için kalıcı bir çözüm üretiyoruz.

    Asus X555 Kasa ve Menteşe orjinal %100 uyumlu hale getirip tamirini yapıyoruz. Yapılan tamir tamamen sizin üzerinde bulunan orijinal malzemelerle yapılmaktadır. Ayrıca menteşe ayarlarını yaparak aynı sorunun olmaması için önlem alıyoruz. Asus X555, K555 Kasa ve Menteşe kaynak dolgu yöntemi ile 6 ay garantili olarak yapılmaktadır. 

Asus X555, K555 Kasa ve Menteşe için tahmini tamir fiyatımız 200-250 TL civarındadır.

Edirne Asus K555 x555 Kasa menteşe tamiri Edirne Asus K555 x555 Kasa menteşe tamiri

 

        Servisimizde Asus, Casper, Lenovo, Acer, Hp ve daha bir çok laptop kasa kırıkları, çatlakları ve kasa değişimleri yapılmaktadır, bu tamir ve servis hizmetimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz

Edirne Casper  Kasa menteşe tamiri 

Kronik kasa kırığı olan veya kasa menteşe kıran modellerden bazıları aşağıdaki gibidir.

Asus F3S, X555 serisi tüm alt modelleri ile birlikte.

Acer; özellikle 5740,5742, E1-521, E1-571, Packard Bell TV44 serisi kasa kırılması ve power jack arızası.

Samsung np300,305 serisi menteşe, kasa kırılması

Lenovo G560, G570 G580 kasa kırılması, çatlaması

Casper Nirvana CSD Kasa, Menteşe Kırılması, H36 serisi, A15, A15hc ve daha bir çok modeli.

Toshiba Satellite serisi bazı giriş seviyesi modeller

Dell inspiron serisi bazı modelleri, Özelikle n5010, n5110 kasa kırılması,

Lg Genellikle 14” inç modelleri, Msi 13” modellerinin bir çoğu , Exper bazı modelleri


Etiketler: Edirne Laptop kasa,menteşe onarımı,tamiri, Kasa kırıldı, menteşe değişimi, kasa değişimi, kapak değişimi, ekran değişimi, Casper, Asus x555, Asus k555, x555 menteşe sorunu, kasa kırıldı, asus k555, x555 kasa tamiri, menteşe tamiri, x555, k555 üst kasa, kapak, kırıldı, sorunu 

 

www.iyipc.com - www.edirnebilgisayar.com  - Tüm Hakları Saklıdır - Tasarım: Ömür Coşkun